Hakkımızda

Sakarya TEK Halı Yıkama

Uzun yıllardır Sakarya geneline hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyatlarla verebilmeyi amaçlamaktadır.
Ücretsiz servisimizle kapınızdan almış olduğumuz halılarınızı leke kontrolleri yapıldıktan sonra son sistem konveyör bant sistemine sahip halı yıkama makinesi ile yıkanıp alışılagelmişin dışında tamamen kapalı kurutma odalarında kurutma ve nem alma makineleri ile kurutulup 24 saat gibi kısa bir sürede teslimatını yapmaktayız.
Firmamız halı yıkamanın yanı sıra, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde & zebra perde yıkama, tül perde yıkama hizmetlerini de sunmaktadır.

Beni Arayın!

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Ekonomik Fiyatlar

Ucuza yıkatacağım diye halılarınızı merdiven altı firmalara teslim etmeyiniz. Firmamız verdiği hizmete göre uygun fiyat politikası belirlemektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sizin memnuniyetinizi sağlayarak çevrenize de hizmet verebilmeyi amaçlamaktayız.

Sağlıklı Yaşam

Özellikle çocuklu ya da evcil hayvan bulunduran aileler için düzenli aralıklarla halı ve koltuk temizliğinin yapılması son derece önemlidir.